VV Gruno zet sponsoren in het zonnetje

VV Gruno zet sponsoren in het zonnetje

Het zijn moeilijke tijden met het COVID-19 virus als kwade geest. Juist in deze tijd zijn de sponsoren van VV Gruno ontzettend belangrijk om de motor van de club draaiende te houden. Het leek de commissie 100 jaar VV Gruno en het bestuur een goed idee, om al hun sponsoren die hebben meegewerkt aan het 100 jarig bestaan van onze club, eens goed in het zonnetje te zetten in de vorm van een 100 jaar Jubileum pakket.
Dit Pakket is afgelopen week door de leden van de commissie rondgebracht en werd door de sponsoren zeer gewaardeerd.
We bedanken al onze sponsoren voor hun onvoorwaardelijke steun aan VV Gruno. We hopen, elkaar weer te treffen zodra het weer kan op ons Sportpark west-End.

100 jaar commissie en bestuur VV Gruno